Планы мероприятий

День здароўя

18.05.2022

Графік

работы шостага школьнага дня

21 мая 2022 г. – Дзень здароўя

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

08.00-16.00

Раёны турыстычны злёт

7 - 9

Рубан С.А.

Чыжэўская затока

10.00-11.00

Міні-футбол

3 - 7

Кісель В.А.

аг. Любань

10.00-13.00

Раённы конкурс работ даследчага характару

7, 10

Грынкевіч А.Б., Лагутка К.М.

г. Вілейка

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-10.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Глуская Н.В.,

Гурава І.В.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень патрыятызму

04.05.2022

Графік

работы шостага школьнага дня

7 мая 2022 г. – Дзень патрыятызму

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-10.40

Вахта памяці

1 - 11

Шабан. М.А., Кісель В.А.

аг. Любань

10.00-12.00

Акцыя “Беларусь памятае”

1 - 11

Класныя кіраўнікі

аг. Любань

10.40-12.00

Святочны канцэрт “Хай не змаўкае музыка Перамогі”

1 - 11

Класныя кіраўнікі

ДК аг. Любань

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-10.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Вяжэвіч В.В.,

Дзяруга Н.Р.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень фінансавай граматнасці

27.04.2022

Графік

работы шостага школьнага дня

30 красавіка 2022 г. – Дзень фінансавай граматнасці

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Пазнавальная праграма па фарміраванню эканамічнай граматнасці “Вывучаючы свет фінансаў-атрымліваеш больш шанцаў”

2 - 5

Глусская Н.В.

Кабінет фізікі

11.00-12.00

Эканамічная гадзіна “Планаванне бюджэту. Твая грашовая свядомасць”

6 - 9

Дуброўская М.С.

Кабінет фізікі

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Сялюн С.А.,

Дуброўская М.С.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень экалагічнай бяспекі

20.04.2022

Графік

работы шостага школьнага дня

23 красавіка 2022 г. – Дзень экалагічнай бяспекі

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Творчая майстэрня “Зямля – наш агульны дом”

2 - 9

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

11.00-12.00

Відэалекторый “Чарнобыль: праз 36 год”

7 - 9

Сялюн С.А.

 

Кабінет фізікі

09.00-10.00

Бібліямікс “Прырода наш дом”

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-13.00

ХХІХ раённый злёт па інтэлектуальным гульням “Што? Дзе? Калі?”

7 - 9

Дзяруга Н.Р.

г. Вілейка

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Вяжэвіч В.В.,

Дзяруга Н.Р.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень здароўя

13.04.2022

Графік

работы шостага школьнага дня

16 красавіка 2022 г. – Дзень здароўя

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

09.00-11.00

Спартыўна-гульнявая праграма “Спартыўныя гульні  – рэальный выйгрыш!»

2 - 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-12.00

Экскурсія ў беларускі дзяржаўны музей гісторыі Вялікай Айчыннай вайны

7-11

Дзяруга Н.Р.,

Стрыленка І.А.

 

г. Мінск

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Грынкевіч А.Б.,

Коробіцына Н.Ю.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень гістарычнай памяці

06.04.2022

Графік

работы шостага школьнага дня

9 красавіка 2022 г. – Дзень гістарычнай памяці

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

09.00-10.00

Завочнае падарожжа  “Помнікі і гістарычныя мясціны Беларусі”

2 - 9

Волчэк І.М.

Кабінет 2 класа

11.00-12.00

Стварэнне калажа “Гістарычныя мясціны Беларусі”

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Ярмаловіч С.М.,

Карабіцына А.Ю.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень леса

16.03.2022

Графік

работы шостага школьнага дня

19 сакавіка2022 г. – Дзень леса

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

09.00-11.00

Турнір юных эколагаў “Біялагічны алфавіт”

2 - 5

Стрыленка І.А.

Кабінет 2 класа

11.00-12.00

Пазнавальная гульня “Што? Дзе? Калі?” (“Наш зялёны сябар”)

6 - 9

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

10.00 -12.00

Раённыя спаборніцтвы па волейболу

9 - 11

Рубан С.А.

г. Вілейка

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Ярмаловіч С.М.,

Карабіцына А.Ю.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень традыцый

02.03.2022

Графік

работы шостага школьнага дня

5 сакавіка2022 г. – Дзень традыцый

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Свята “Масленіца”

2 - 9

Карабіцына А.Ю.,

Дзяруга Н.Р.

Фае 2 паверха

11.00-12.00

Творчая майстэрня “Падарунак сваімі рукамі”

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

10.00-12.00

Раённыя спаборніцтвы па піянерболу

4

Рубан С.А.

Спартыўная зала

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Грынкевіч А.Б.,

Карабіцына Н.Ю.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень мужнасці і патрыятызму

23.02.2022

 

Графік

работы шостага школьнага дня

26 лютага 2022 г. – Дзень мужнасці і патрыятызму

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Гульнявая праграма “Абаронцы Айчыны годныя сыны”

2 - 9

Косач І.С.,

Рубан С.А.,

Кісель В.А.

Спартыўная зала

11.00-12.00

Выстава малюнкаў “Мой герой”

2 - 6

Шабан М.А.

Фае 2 паверха

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Сялюн С.А.,

Дуброўская М.С.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень роднай мовы

17.02.2022

Графік

работы шостага школьнага дня

19 лютага 2022 г. – Дзень роднай мовы

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-10.00

Інтэлектулальная гульня “Знаўца мовы”

2 - 5

Ардынская Н.М.

Кабінет фізікі

10.00-11.00

Гульня-конкурс “Пагуляем у роднае слова”

6 - 9

Дуброўская М.С.

Кабінет белрускай мовы і літаратуры

09.00-11.00

Кніжная гасцёўна «Слаўлю цябе, беларуская мова»

2 - 5

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.30-13.00

Конкурс дзіцячай творчасці “Здравствуй, мир!”

5,9,11

Шайко В.А.

г. Вілейка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Вяжэвіч В.В.,

Дзяруга Н.Р.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень здароўя

09.02.2022

Графік

работы шостага школьнага дня

12 лютага 2022 г. – Дзень здароўя

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

09.00-11.00

Спаборніцтвы “Снежны снайпер”

2 - 9

Косач І.С.,

Рубан С.А.

Прышкольная тэрыторыя

11.00-12.00

Выраб віншавальных паштовак да Дня Святога Валянціна

3 - 8

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-17.00

Спектакль «Варшавская мелодия»

9 - 11

Глуская Н.В.

г. Мінск

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Кісель В.Ф.,

Кісель В.А.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень школьных сяброў

02.02.2022

Графік

работы шостага школьнага дня

5 лютага 2022 г. – Дзень школьных сяброў

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-12.00

Аперацыя “Падрыхтоўка да сустрэчы выпускнікоў”

2 - 11

Класныя кіраўнікі

Класныя кабінеты

11.00-12.00

Выстава “Піянеры героі”

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

17.00-19.00

Сустрэча выпускнікоў. “Гартаючы школьны альбом”

9 - 11

Вяжэвіч В.В., Дзяруга Н.Р.,

Шабан М.А.

Актавы зал

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Ярмаловіч С.М.

Карабіцына А.Ю.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень навукі

26.01.2022

Графік

работы шостага школьнага дня

29 студзеня 2021 г. – Дзень навукі

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Пазнавальная віктарына “З гісторыі адкрыццяў”

2 - 9

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

11.00-12.00

Адкрытая кафедра “Дасягненні беларускай навукі”

5 - 8

Кісель В.А.

Кабінет фізікі

09.30-12.00

Фестываль-конкурс “Агеньчык запрашае сяброў”

4 - 7

Шабан М.А.

г. Вілейка

09.00-11.00

Дапрафесійная падрыхтоўка

8 - 9

Гурава І.В.

г. Вілейка

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Глуская Н.В.,

Гурава І.В.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень прафарыентацыі

19.01.2022

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

22 студзеня 2022 г. – Дзень прафарыентацыі

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Конкурсная праграма “Мы ў прафесіі гуляем”

2 - 6

Сялюн С.А.

Актавая зала

11.00-12.00

Выстава-рада “Калейдаскоп прафесій”

7 - 9

Ярамаловіч С.М.

Бібліятэка

11.00-12.00

Акцыя “Кармушка”

2 - 9

Шабан М.А.

Тэрыторыя школы

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

10.00-13.00

Спаборніцтва “Абаронца Айчыны”

9 - 11

Косач І.С.

г. Вілейка

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Кісель В.Ф.,

Кісель В.А.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень выратаўніка

12.01.2022

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

15 студзеня 2021 г. – Дзень выратаўніка

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Гульня «Школа юных ратавальнікаў»

2 - 7

Глуская Н.В.

Актавая зала

11.00-12.00

Прагляд відэаматэрыяла аб выратаўніках

8 - 9

Кісель В.А.

Кабінет фізікі

11.00-12.00

Выстава малюнкаў “Адзін дзень з жыцця выратаўніка”

3 - 5

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 - 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Грынкевіч А.Б.,

Карабіцына Н.Ю.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень цудаў

15.12.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

18 снежня 2021 г. – Дзень цудаў

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Вусны журнал “Зімовыя святы беларусаў”

2 – 9

Кісель В.Ф.

Актавая зала

11.00-12.00

Піянерскі квіз

5 - 7

Шабан М.А.

Кабінет інфарматыкі

10.00-13.00

Спаборніцтва па баскетболу

8 – 9

Косач І.С.,

Рубан С.А.

г. Вілейка

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Дзяруга Н.Р.,

Вяжэвіч В.В.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень здароўя

08.12.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

11 снежня 2021 г. – Дзень здароўя

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

09.00-10.00

Гульні на свежым паветры “Зімовыя забавы”

2 – 5

Рубан С.А.

Спартыўная зала

10.00-11.00

Камандная эстафета “Зімовыя фінішы”

6 – 9

Рубан С.А.

Спартыўная зала

11.00-12.00

Аперацыя “Кармушка”

2 – 9

Шабан М.А.

Прышкольная тэрыторыя

10.00-13.00

Спаборніцтва па шахматам

8 – 9

Косач І.С.

г. Вілейка

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Сялюн С.А.,

Дуброўская М.С.

аг. Любань

 

свернуть

– Дзень добрых спраў

01.12.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

4 снежня 2021 г. – Дзень добрых спраў

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

11.00-12.00

Выраб цацак з пампонаў для дзяцей ЦКРНіР г. Вілейкі

2 – 5

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-10.00

Вусны часопіс “Талерантнасць - шлях да міру”

6 – 9

Волчэк І.М.

Актавы зал

11.00-18.00

Спектакль “Кукла. Фикус. Магазин”

9 – 11

Глуская Н.В.

г.Мінск

09.00-11.00

Гульня са скакалкай “Паміж двух агней”

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Глуская Н.В.,

Гурава І.В.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень здаровага ладу жыцця

24.11.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

27 лістапада 2021 г. – Дзень здаровага ладу жыцця

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

09.00-10.00

Пазнавальная гульня “Здаровы лад жыцця – гэта модна”

2 – 5

Дуброўская М.С.

Кабінет АБЖ

10.00-11.00

Пазнавальная гульня “Складальнікі здароўя”

6 – 9

09.00-11.00

Гульня “Баскетбол”

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Вяжэвіч В.В.,

Дзяруга Н.Р.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень права

17.11.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

20 лістапада 2021 г. – Дзень права

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

09.00-10.00

Падарожжа па Дэкларацыі праў дзіцяці

2 – 6

Дуброўская М.С.

Кабінет беларускай мовы і літаратуры

10.00-11.00

Прававая гульня “Мею права, але абавязаны”

6 – 9

10.30-11.30

Інтэллектуальная гульня “Совёнок”

5 – 6

Дзяруга Н.Р.,

Шабан М.А.

Кабінет інфарматыкі

09.00-11.00

Гульня “Валейбол”

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Сялюн С.А.,

Дуброўская М.С.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень здароўя

10.11.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

13 лістапада 2021 г. – Дзень здароўя

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

09.00-10.00

Спартыўная эстафета “Уперад за здароўем”

2 – 5

Рубан С.А.

Спартыўная зала

10.00-11.00

Спартыўная гульня “Багатырская сіла”

6 – 9

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-12.00

Дружынны эпат гульні для акцябрат «Октябрятский квиз»

2 – 6

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Фантазёры”

4

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Ярмаловіч С.М.,

Карабіцына А.Ю.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень эканомікі

03.11.2021

 

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

6 лістапада 2021 г. – Дзень эканомікі

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

08.00-15.00

Восеньскі аздараўленчы лагер “Непаседы

1 - 6

Шабан М.А.,

Карабіцына А.Ю.

 

10.00-11.00

Занятак па эканоміцы “Эканоміка павінна быць эканомнай”

2 – 6

Сялюн С.А.

Кабінет гісторыі

11.00-12.00

Інтэлектуальная гульня “Бізнесмэн”

7 – 9

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Спартыўны час “Гуляй і весяліся”

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

свернуть

Дзень экалогіі

27.10.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

30 кастрычніка 2021 г. – Дзень экалогіі

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

09.00-10.00

Пазнавальная гульня “Экалагічны рамонак”

2 – 6

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

10.00-11.00

Гульнявое мерапрыемства “Планета зямля ў небяспецы”

7 – 9

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

свернуть

Дзень краязнаўства

20.10.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

21 кастрычніка 2021 г. – Дзень краязнаўства

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

09.00-10.00

Інтэрактыўная гульня “Падарожжа па Беларусі”

2 – 5

Карабіцына А.Ю.

Кабінет геаграфіі

10.00-11.00

Конкурс эрудытаў “Чым жыве мая краіна”

6 - 9

11.00-12.00

Экскурсія “Мая малая Радзіма ў мінулыя часы”

1 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

10.30-11.30

Раённый турнір знатакоў “Інтэдектуальная восень”

7 - 9

Шабан М.А.

Кабінет інфарматыкі

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Вяжэвіч В.В.,

Дзяруга Н.Р.

аг. Любань

 

 

свернуть

День здароўя

06.10.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

09 кастрычніка 2021 г. – Дзень здароўя

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

09.00-10.00

Гульня-спаборніцтва “Мой вясёлы і звонкі мяч”

2 - 6

Рубан С.А.

Спартыўная зала

10.00-11.00

Спаборніцтва па валейболу “Мяч над сеткай”

7 - 9

Косач І.С.

Спартыўная зала

10.00-11.00

Бібліямікс “Свет матуліных вачэй”

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

11.00-12.00

Майстар-клас па вырабу паштовак да Дня Маці “Падаруй матулі серца ў далонях”

1 – 7

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Сялюн С.А.,

Дуброўская М.С.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень падзякі

29.09.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

02 кастрычніка 2021 г. – Дзень падзякі

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Квэст-гульня “Формула добрага настрою”

2 – 5

Кісель В.Ф.

Актавая зала

11.00-12.00

Віктарына “Інтэлектуальны рынг”

6 – 9

10.00-11.00

Акцыя “Забота” (віншаванне настаўнікаў-ветэранаў)

7 – 9 

Дзяруга Н.Р.

Аг. Любань

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Шабан М.А.,

Стрыленка І.А.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень міру

22.09.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

22 верасня 2021 г. – Дзень міру

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Гульнявы занятак з элементамі трэнінгу «Вучуся сябраваць і мець зносіны»

2 – 5

Волчэк І.М.

Актавая зала

11.00-12.00

Круглы стол «Дрэва дабрыні»

6 – 9

10.00-11.00

Велапрабег “Сусветны дзень без аўтамабіля”

7 – 9 

Шабан М.А.

аг. Любань

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Вяжэвіч В.В.,

Дзяруга Н.Р.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень народнага адзінства

15.09.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

18 верасня 2021 г. – Дзень народнага адзінства

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Мерапрыемства «Сіла ў адзінстве нацыі»

2 – 5

Стрылека І.А.

Любанская СШ

11.00-12.00

Збор дружыны “Іскры піянерскага кастра”

5 – 9

Шабан М.А.

Любанская СШ

09.00-10.00

Экскурсія «Мы адзіныя, мы не пераможныя»

7 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Сялюн С.А.,

Дуброўская М.С.

аг. Любань

 

 

свернуть

Дзень сяброўства

19.05.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

22 мая 2021 г. – Дзень сяброўства

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

11.00-12.00

Збор дружыны “Дзень піянерскага сяброўства”

4 - 9

Шабан М.А.

Любанская СШ

10.00-11.00

Круглы стол «Дзіцячыя і маладзёжныя грамадскія аб'яднанні – узаемадзеянне і супрацоўніцтва»

8 - 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-10.00

Аперацыя “Кветка”

2 - 9

Класныя кіраўнікі

Прышкольная тэрыторыя

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Сялюн В.А.,

Ярмаловіч С.М.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень Перамогі

05.05.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

8 мая 2021 г. – Дзень Перамогі

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Вахта памяці

1 - 11

Шабан. М.А., Дзяруга Н.Р.

аг. Любань

11.00-12.00

Акцыя “Ветэран жыве побач”

7 - 9

Дзяруга Н.Р.

 

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Кісель В.А.,

Кісель В.Ф.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень прафарыентацыі

24.04.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

24 красавіка 2021 г. – Дзень прафарыентацыі

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

09.00-10.00

Круглы стол “Мая прафесія –мой шлях у будучыню”

6 - 9

Гурава І.В.

Кабінет нямецкай мовы

10.00-11.00

Конкурс малюнкаў “Я выбіраю прафесію”

2 - 5

Шабан М.А.

Фае другога паверха

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Грынкевіч А.Б.,

Карабіцына Н.Ю.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень экалогіі

17.04.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

17 красавіка 2021 г. – Дзень экалогіі

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-12.00

Акцыя “Чысты двор”

1 - 9

Классныя кіраўнікі

Любанская СШ

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Ярмаловіч С.М.,

Сялюн В.А.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень здароўя

10.04.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

10 красавіка 2021 г. – Дзень здароўя

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

11.00-12.00

Спартыўнае спаборніцтва “Алімпійскія гульні” (2-11 класы)

2 - 9

Рубан С.А.

 

Стадыён

10.00-13.00

Спабоніцтвы “Абаронца Айчыны”

9 - 11

Косач І.С.

г. Вілейка

12.00-13.00

Кіналекторый “Глядзі і памятай”

2 - 9

Шабан М.А.

Актавая зала

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.

 

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Дзяруга Н.Р.,

Вяжэвіч В.В.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень вясёлых людзей

03.04.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

3 красавіка 2021 г. – Дзень вясёлых людзей

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

08.00-15.00

Работа аздаращленчага лагера

1 - 5

Стрыленка І.А.

Шабан М.А.

Любанская СШ

11.00-12.00

Конкурсная праграма “ Ні дня без смеху”

2 - 9

Шайко В.А.

Спартыўная зала

12.00-13.00

Выраб паштовак “З днём гумару”

2 - 9

Шабан М.А.

Стадыён

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Глуская Н.В.,

Гурава І.В.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень краязнаўства

27.03.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

27 сакавіка 2021 г. – Дзень краязнаўства

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

11.00-12.00

Відэагасцёўня  “Таямніцы роднага краю”

2 - 9

Дзяруга Н.Р.

Актавая зала

12.00-13.00

Конкурс фотаздымкаў “Мой родны кут”

7 - 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

10.00-11.00

Майстар-клас “Беларуская лялька-абярэг”

2 - 6

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Кісель В.А.,

Кісель В.Ф.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень прававых ведаў

20.03.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

20 сакавіка 2021 г. – Дзень прававых ведаў

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

11.00-12.00

Пазнавальная праграма «Жыццё па закону Права»

2 - 9

Сялюн В.А., Матрашыла Л.К.

Дом культуры аг. Любань

12.00-13.00

Аперацыя“Помнік”

5 - 9

Шабан М.А.

аг. Любань

10.00-11.00

Бібліямікс “Свет прававых ведаў”

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Актавая зала

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

10.00-14.00

Раённыя спаборніцтвы па валейболу

7 - 11

Рубан С.А.

г.Вілейка

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Дзяруга Н.Р.,

Вяжэвіч В.В.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень здароўя

13.03.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

13 сакавіка 2021 г. – Дзень здароўя

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

11.00-12.00

Рухомыя гульні і эстафеты

2 - 11

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

12.00-13.00

Анлайн-віктарына “Спорт – гэта здароўе”

4 - 7

Шабан М.А.

Актавая зала

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Сялюн В.А.,

Ярмаловіч С.М.

аг. Любань

 

свернуть

Святочная субота для дзяўчынак

06.03.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

6 сакавіка 2021 г. – Святочная субота для дзяўчынак

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

11.00-12.00

Конкурс “Слёт юных Василис”

2 - 9

Карабіцына А.Ю.

Актавая зала

12.00-13.00

Акцыя “Стоп – спайс”

7 - 9

Дзяруга Н.Р.

Любанская СШ

10.00-11.00

Выраб віншавальных паштовак, прысвечаных святу 8 Сакавіка

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Дзяруга Н.Р.,

Вяжэвіч В.В.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень мужнасці

24.02.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

27 лютага 2021 г. – Дзень мужнасці

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

11.00-12.00

Спартландыя салдацкая

2 - 9

Рубан С.А.,

Шабан М.А.

Спартыўная зала

12.00-13.00

Выстава малюнкаў “Мой герой”

2 - 6

Шабан М.А.

Любанская СШ

10.00-11.00

Выраб паштовак “З Днём абаронца Айчыны”

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

10.30-13.00

Раённые спаборніцтва па шахматам

2-4

Косач І.С.

г. Вілейка

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Глуская Н.В.,

Гурава І.В.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень роднай мовы

16.02.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

20 лютага 2021 г. – Дзень роднай мовы

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

11.00-12.00

Конкурсная праграма “У гасцях у беларускай мовы”

2 - 9

Дуброўская М.С.

Кабінет беларускай мовы і літаратуры

12.00-13.00

Выстава " Слоўнікі-скарб беларускай мовы»

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-11.00

Зімовыя забавы “Лепім са снега”

2 - 5

Шабан М.А.

Любанская СШ

10.00- 12.00

Спаборніцтва “Лыжныя гонкі”

7 - 8

Рубан С.А.

г. Вілейка

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-10.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Грынкевіч А.Б.,

Карабіцына Н.Ю.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень здароўя

09.02.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

13 лютага 2021 г. – Дзень здароўя

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

11.00-12.00

Пагуляем у зімнія беларускія гульні 

2 - 9

Косач І.С.

Спартыўная зала

12.00-13.00

Выраб віншавальных паштовак да Дня Святога Валянціна

3 - 8

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

9.00 – 10.30

Вучны часопіс «Бяспека і адказнасць»

2 - 4

Сялюн В.А.

Кабінеты 2, 3,4 класаў

10.00-11.00

Кніжная выстава “Афганістан – памяць і боль”

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

 

Абласныя спаборніцтвы па валейболу

7 - 8

Рубан С.А.

г. Мядзель

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Дзяруга Н.Р., Вяжэвіч В.В.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень юнага героя антыфашыста

03.02.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

6 лютага 2021 г. – Дзень юнага героя антыфашыста

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

11.00-12.00

Анлайн паседжанне клуба “Піянерская садружнасць”

6 - 7

Шабан М.А.

Кабінет інфарматыкі

10.00-11.00

Выстава “Піянеры героі”

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

12.00-13.00

Відэамікс “Юныя героі”

2 - 6

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

18.00-20.00

Сустрэча выпускнікоў. “Школа ў маім жыцці назаўжды”

5 - 11

Глуская Н.В., Дзяруга Н.Р.,

Шабан М.А.

Актавая зала

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

09.00-10.00

Кансультацыя сацыяльнага педагога

 

Сялюн В.А.

Кабінет педагога сацыяльнага

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет АБЖ

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Сялюн В.А.,

Ярмаловіч С.М.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень фінансавай граматнасці

27.01.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

30 студзеня 2021 г. – Дзень фінансавай граматнасці

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

11.00-12.00

Ралявая гульня "На шляху да фінансавай граматнасці і эканамічнай культуры"

2 - 9

Лагутка К.М.

Актавая зала

10.00-11.00

Інтэлектуальная гульня “Экацімуравец” “Экалагічныя зарнічкі”

5 - 8

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет АБЖ

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Кісель В.А.,

Кісель В.Ф.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень геаграфіі

20.01.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

23 студзеня 2021 г. – Дзень геаграфіі

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Інтэрактыўная гульня “Сустрэча частак свету”

2 - 9

Кісель В.Ф., Рубан А.Г.

Кабінет геаграфіі

11.00-12.00

Конкурс “З Днём выратавальніка”

4 - 7

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

10.00-11.00

Конкурс малюнкаў “Дыханне прыроды”

5 - 9

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет АБЖ

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Гурава І.В.,

Глуская Н.В.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень бяспекі

13.01.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

16 студзеня 2021 г. – Дзень бяспекі

 

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

10.00-11.00

Гульня “Падарожжа па краіне Бяспекі”

2 - 9

Волчэк І.М.

Спартыўная зала

11.00-12.00

Аперацыя “Кармушка”

2 - 9

Волчэк І.М.

Піянерскі пакой

10.00-11.00

Выстава малюнкаў “Абарані сябе”

3 - 5

Шабан М.А.

Кабінет інфарматыкі

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-11.40

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет АБЖ

9.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 - 7

Лагутка К.М.

Кабінет біялогіі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Грынкевіч А.Б.,

Карабіцына Н.Ю.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень здароўя

04.01.2021

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

9 студзеня г. – Дзень здароўя

 

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

Месца правядзення

11.00-12.00

Спартыўныя і рухомыя гульні на свежым паветры  

2 - 11

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

10.00-11.00

Паседжанне Савета дружыны

5 - 7

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Дзяруга Н.Р.

Музей

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Рубан С.А.,

Косач І.С.

Спартыўная зала

11.00-13.00

Праца піянерскага пакоя

2 - 9

Шабан М.А.

Піянерскі пакой

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 - 9

Ярмаловіч С.М.

Бібліятэка

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Настаўнікі-прадметнікі

Любанская СШ

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Карабіцына А.Ю.

Кабінет абслугоўвай

працы

10.00-10.45

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

5 – 7

Косач І.С.

Кабінет інфарматыкі

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

Сялюн В.А.,

Ярмаловіч С.М.

аг. Любань

 

свернуть

Дзень профарыентацыі

16.12.2020

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

19 снежня 2020 г. – Дзень профарынтацыі

 

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

11.00-12.00

Гульня-падарожжа “У свеце прафесій”

2 – 5

Любанская СШ

Волчэк І.Н.

10.00-11.00

Вусны часопіс “Калейдаскоп прафесій”

6 – 9

Любанская СШ

Дуброўская М.С.

08.00-10.00

Кансультацыя педагога сацыяльнага

2 - 11

Кабінет педагога сацыяльнага

Сялюн В.А.

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Музей

Дзяруга Н.Р.

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Спартыўная зала

Рубан С.А.,

Косач І.С.

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Любанская СШ

Настаўнікі-прадметнікі

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 – 7

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Кабінет абслугоўвай

працы

Карабіцына А.Ю.

10.00-10.45

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

6 – 7

Кабінет інфарматыкі

Косач І.С.

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

аг. Любань

Вяжэвіч В.В.,

Дзяруга Н.Р.

свернуть

Дзень добрых спраў

03.12.2020

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

28 лістапада 2020 г. – Дзень добрых спраў

 

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

10.00-11.00

Анлайн масцер-клас па вырабу сувеніра «Сімвал 2021 года»

5 - 8

Любанская СШ

Карабіцына А.Ю., Шабан М.А.

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Музей

Дзяруга Н.Р.

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Спартыўная зала

Рубан С.А.,

Косач І.С.

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Любанская СШ

Настаўнікі-прадметнікі

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 – 7

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Кабінет абслугоўвай

працы

Карабіцына А.Ю.

10.00-10.45

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

6 – 7

Кабінет інфарматыкі

Косач І.С.

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

аг. Любань

Гурава І.В.,

Глуская Н.В.

свернуть

Дзень добрых звычак

25.11.2020

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

28 лістапада 2020 г. – Дзень добрых звычак

 

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

10.00-11.00

Віктарына “Давайце дарыць цеплыню”

2 – 5

Любанская СШ

Кісель В.А.

10.45-12.00

Анлайн-гульня “Бронзавая сава”

5 – 6

Любанская СШ

Лагутка К.М., Карабіцына А.Ю.

09.00-10.00

Гульня “Падарожжа на цягніку здароўя”

6 – 9 

Любанская СШ

Сялюн С.А.

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Музей

Дзяруга Н.Р.

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Спартыўная зала

Рубан С.А.,

Косач І.С.

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Любанская СШ

Настаўнікі-прадметнікі

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 – 7

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Кабінет абслугоўвай

працы

Карабіцына А.Ю.

10.00-10.45

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

6 – 7

Кабінет інфарматыкі

Косач І.С.

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

аг. Любань

Шабан М.А.,

Карабіцына А.Ю.

свернуть

Дзень здароўя

11.11.2020

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

14 лістапада 2020 г. – Дзень здароўя

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

10.00-11.00

Эстафета “Вясёлыя старты”

2 – 5

Спартыўная зала

Рубан С.А.

09.00-10.00

Спартыўнае спаборніцтва “У пошуках здароўя”

6 – 9

Спартыўная зала

Косач І.С.

10.0011.00

Забаўляльная праграма да Дня моладзі «Мы - юнацтва планеты»

7 – 9

Любанская СШ

Шабан М.А.

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Музей

Дзяруга Н.Р.

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Спартыўная зала

Рубан С.А.,

Косач І.С.

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Любанская СШ

Настаўнікі-прадметнікі

8.30-10.00

Праца сацыяльнага педагога

 

Любанская СШ

Сялюн В.А.

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 – 7

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Кабінет абслугоўвай

працы

Карабіцына А.Ю.

10.00-10.45

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

6 – 7

Кабінет інфарматыкі

Косач І.С.

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

аг. Любань

Дзяруга Н.Р.,

Вяжэвіч В.В.

свернуть

Дзень школьных навук

28.10.2020

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

31 кастрычніка 2020 г. – Дзень школьных навук

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

10.00-11.00

Віктарына “Што? Дзе” Калі”

2 – 5

Любанская СШ

Шайко В.А.

10.00-11.00

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня “Мы ўсё гэта ведаем”

6 – 9

Любанская СШ

Гурава І.В.

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Музей

Дзяруга Н.Р.

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Спартыўная зала

Рубан С.А.,

Косач І.С.

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Любанская СШ

Настаўнікі-прадметнікі

8.30-10.00

Праца сацыяльнага педагога

 

Любанская СШ

Сялюн В.А.

8.00 – 15.00

Праца восеньскага аздараўленчага лагера “Непаседы”

2 - 5

Любанская Сш

Дзяруга Н.Р.

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 – 7

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Кабінет абслугоўвай

працы

Карабіцына А.Ю.

10.00-10.45

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

6 – 7

Кабінет інфарматыкі

Косач І.С.

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

аг. Любань

Сялюн С.А.,

Дуброўская М.С.

свернуть

Дзень краязнаўства

21.10.2020

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

24 кастрычніка 2020 г. – Дзень краязнаўства

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

10.00-11.00

Тэлемост “Героі Беларусі”

2 – 5

Любанская СШ

Шайко В.А.

10.00-11.00

Віктарына “Мой край”

6 – 9

Любанская СШ

Гурава І.В.

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Музей

Дзяруга Н.Р.

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Спартыўная зала

Рубан С.А.,

Косач І.С.

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Любанская СШ

Настаўнікі-прадметнікі

8.30-10.00

Праца сацыяльнага педагога

 

Любанская СШ

Сялюн В.А.

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 – 7

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Кабінет абслугоўвай

працы

Карабіцына А.Ю.

10.00-10.45

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

6 – 7

Кабінет інфарматыкі

Косач І.С.

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

аг. Любань

Гурава І.В.,

Глуская Н.В.

свернуть

Дзень экалогіі

14.10.2020

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

17 кастрычніка 2020 г. – Дзень экалогіі

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

10.00-11.00

Гульня-віктарына “Экалагічны калейдаскоп”

2 – 5

Любанская СШ

Волчэк І.М.

11.00-12.00

Экалагічная майстэрня “Расліны абярэг”

6 – 9

Любанская СШ

Лагутка К.М.

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Музей

Дзяруга Н.Р.

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Спартыўная зала

Рубан С.А.,

Косач І.С.

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Любанская СШ

Настаўнікі-прадметнікі

8.30-10.00

Праца сацыяльнага педагога

 

Любанская СШ

Сялюн В.А.

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 – 7

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Кабінет абслугоўвай

працы

Карабіцына А.Ю.

10.00-10.45

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

6 – 7

Кабінет інфарматыкі

Косач І.С.

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

аг. Любань

Сялюн В.А.,

Ярмаловіч С.М.

свернуть

Дзень здароўя

07.10.2020

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

10 кастрычніка 2020 г. – Дзень здароўя

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

10.00-11.00

Спортландыя “Свае перамогі дарым матулям”

2 – 5

Спартыўная зала

Кісель В.Ф.

10.00-11.00

Экалагічны аудыт “Палічы Несвой мусар”

6 – 9

Любанская СШ

Сялюн С.А.

10.00-11.00

Бібліямікс “Свет матуліных вачэй”

2 - 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

10.30-12.30

Восеньскі легкаатлетычны крос

6 - 11

г. Вілейка

Косач І.С.

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Музей

Дзяруга Н.Р.

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Спартыўная зала

Рубан С.А.

 

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Любанская СШ

Настаўнікі-прадметнікі

8.30-10.00

Праца сацыяльнага педагога

 

Любанская СШ

Сялюн В.А.

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 – 7

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Кабінет абслугоўвай працы

Карабіцына А.Ю.

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

аг. Любань

Вяжэвіч В.В.,

Дзяруга Н.Р.

свернуть

Дзень падзякі

30.09.2020

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

3 кастрычніка 2020 г. – Дзень падзякі

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

10.00-11.00

Забаўляльная праграма “Чароўная слова дзякуй”

2 – 5

Любанская СШ

Карабіцына А.Ю.

10.00-11.00

Адкрыты мікрафон “Усё пачынаецца з сям’і”

6 – 9

Любанская СШ

Дуброўская М.С.

10.00-11.00

Выстава “Мае бабулі і дзядулі”

3 - 4

Любанская СШ

Шабан М.А.

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Музей

Дзяруга Н.Р.

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Спартыўная зала

Рубан С.А.,

Косач І.С.

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Любанская СШ

Настаўнікі-прадметнікі

8.30-10.00

Праца сацыяльнага педагога

 

Любанская СШ

Сялюн В.А.

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 – 7

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Кабінет абслугоўвай

працы

Карабіцына А.Ю.

10.00-10.45

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

6 – 7

Кабінет інфарматыкі

Косач І.С.

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

аг. Любань

Грынкевіч А.Б.,

Карабіцына Н.Ю.

свернуть

Дзень музыкі

23.09.2020

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

26 верасня 2020 г. – Дзень музыкі

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

10.00-11.00

Флэшмоб “Я, ты, мы – вучні”

2 – 5

Любанская СШ

Шайко В.А.

09.00-10.00

Конкурсная праграма “Ці ведаеце вы?”

6 – 9

Любанская СШ

Гурава І.В.

10.00-11.00

Турнір знатакоў “Інтэлектуальная восень – 2020”

7 - 9

Любанская СШ

Шабан М.А.

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Музей

Дзяруга Н.Р.

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Спартыўная зала

Рубан С.А.,

Косач І.С.

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Любанская СШ

Настаўнікі-прадметнікі

8.30-10.00

Праца сацыяльнага педагога

 

Любанская СШ

Сялюн В.А.

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 – 7

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Кабінет абслугоўвай

працы

Карабіцына А.Ю.

10.00-10.45

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

6 – 7

Кабінет інфарматыкі

Косач І.С.

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

аг. Любань

Кісель В.А.,

Кісель В.Ф.

свернуть

Дзень міру

16.09.2020

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

19 верасня 2020 г. – Дзень міру

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

10.00-11.00

Віктарына “Тварцы міра”

2 – 5

Кабінет 3 класа

Кісель В.Ф.

09.00-10.00

Творчая гульня “У госці да вясёлкі”

6 – 9

Кабінет гісторыі

Сялюн С.А.

10.00-11.00

Збор дружыны “Іскры піянерскага кастра”

5 – 8

Любанская СШ

Шабан М.А.

10.30-12.30

Спаборніцтва “Школіяда”

5 – 6

г.Вілейка

Косач І.С.

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Музей

Дзяруга Н.Р.

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Спартыўная зала

Рубан С.А.

 

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Любанская СШ

Настаўнікі-прадметнікі

8.30-10.00

Праца сацыяльнага педагога

 

Любанская СШ

Сялюн В.А.

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 – 7

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Кабінет абслугоўвай працы

Карабіцына А.Ю.

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

аг. Любань

Сялюн В.А.,

Ярмаловіч С.М.

свернуть

Дзень здароўя

09.09.2020

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

12 верасня 2020 г. – Дзень здароўя

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

10.00-11.00

Эстафета вясёлых і знаходлівых

2 – 5

Спартыўны зал

Руан С.А.

09.00-10.00

Спартыўнае мерапрыемства “Я выбіраю спартыўную школу!”

6 – 9

Спартыўны зал

Косач І.С.

10.00-12.00

Форум дзіцячых ініцыятыў “Дзеці.Сяброўства. Дасуг”

7 - 8

г. Вілейка

Шабан М.А.

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Музей

Дзяруга Н.Р.

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Спартыўная зала

Рубан С.А.,

Косач І.С.

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Любанская СШ

Настаўнікі-прадметнікі

8.30-10.00

Праца сацыяльнага педагога

 

Любанская СШ

Сялюн В.А.

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 – 7

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Кабінет абслугоўвай працы

Карабіцына А.Ю.

10.00-10.45

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

6 – 7

Кабінет інфарматыкі

Косач І.С.

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

аг. Любань

Сялюн С.А.,

Дуброўская М.С.

свернуть

Дзень беларускай пісьменнасці

02.09.2020

Графік

работы шостага школьнага дня ва ўстанове адукацыі

“Любанская сярэдняя школа Вілейскага раёна”

5 верасня 2020 г. – Дзень беларускай пісьменнасці

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Удзель-нікі

Месца правядзення

Прозвішча, імя, імя па бацьку адказнага

10.00-11.00

Вялікая гульня «У пошуках страчанага скарбу»

2 – 5

Кабінет 2 класа

Волчэк І.Н.

11.00-12.00

Інтэрактыўная гульня аб гісторыі кніг “Бібліяграфічны калейдаскоп”

6 – 9

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

10.00-11.00

Выстава-агляд “Дзень беларускай пісьменнасці і друку”

2 – 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

09.00-11.00

Праца бібліятэкі

2 – 9

Бібліятэка

Ярмаловіч С.М.

11.00-12.00

Праца музея “Спадчына”

2 – 9

Музей

Дзяруга Н.Р.

09.00-11.00

Праца спартыўнай залы

2 – 9

Спартыўная зала

Рубан С.А.,

Косач І.С.

10.00-12.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў

2 – 9

Любанская СШ

Настаўнікі-прадметнікі

8.30-10.00

Праца сацыяльнага педагога

 

Любанская СШ

Сялюн В.А.

09.00-10.40

Заняткі па інтарэсах “Займальная біялогія”

6 – 7

Кабінет біялогіі

Лагутка К.М.

11.00-12.40

Заняткі па інтарэсах “Купалінка”

5 – 8

Кабінет абслугоўвай працы

Карабіцына А.Ю.

10.00-10.45

Заняткі па інтарэсах “Юны інспектар руху”

6 – 7

Кабінет інфарматыкі

Косач І.С.

21.30-23.00

Вячэрняе дзяжурства

 

аг. Любань

Дзяруга Н.Р.,

Вяжэвіч В.В.

свернуть